Chaudhry and Sons

Chaudhry and Sons online kijken

★ 7.0 2022 1 Seizoenen KomedieFamilieDrama

Wil je Chaudhry and Sons kijken? IPTV Packages brengt Chaudhry and Sons (2022) in 4K Ultra HD naar al je schermen. Hier is alles wat je nodig hebt om het te kijken.

Waar gaat Chaudhry and Sons over?

Chaudhry and Sons is a light mood family drama revolving around family reunion.

Nieuwste aflevering

S1 · Aflevering 36 — Episode 36 · 2022-05-05

Chaudhry family celebrates a happy reunion with three wedding ceremonies in a day.

Genres
Komedie, Familie, Drama
Eerste uitzending
2022-04-03
Beoordeling
★ 7.0 / 10

Hoofdrolspelers

  • Sohail Ahmed Chaudhry Dildar Ali Hoshiarpuri
  • Ayeza Khan Parisa "Pari" Ahmed
  • Imran Ashraf Bilal "Billu" Chaudhry
  • Irsa Ghazal Principal Malika Jehan
  • Noor ul Hassan Shakir Chaudhry
  • Asma Abbas Naima "Nimmo"

Hoe Chaudhry and Sons te kijken op IPTV Packages

Chaudhry and Sons kijken op IPTV Packages kost een minuut: start een gratis proef, open de app op je tv, telefoon, Fire Stick of browser en druk op afspelen — allemaal in 4K Ultra HD.

Bekijk Chaudhry and Sons in 4K bij IPTV Packages — ontdek IPTV abonnement of vergelijk IPTV abonnementen.

Begin vandaag met Chaudhry and Sons kijken

Start je gratis IPTV Packages-proef en kijk Chaudhry and Sons vandaag, samen met duizenden films, series en livekanalen in 4K Ultra HD.